Pre mnohoročné skúsenosti s našou službou sme získali široké vedomosti a znalosti na opravu automatickej prevodovky. Náš servis sa zaoberá s repasovaním každého typu automatickej prevodovky a s typickými chybami prevodoviek, ktoré sa môžu vyskytnúť aj pri výrobe.

Našim zákazníkom poskytujeme presnú a kvalitnú prácu, primerané znalosti a dostatočné skúsenosti, aby sme vyvinuli medzi našimi zákazníkmi príjemné vzťahy a rozvíjali dôveru.

Pre nás je najdôležitejšie, aby všetci naši zákazníci mali maximálnu dôveru prísť do nášho servisu a po oprave boli maximálne spokojný, či už je to jednoduchá oprava, alebo náročný servis.
Užitočné informácie o automatických prevodovkách!

Na základe našich skúseností, majitelia vozidiel vybavených automatickou prevodovkou nie sú dostatočne informovaný o tomto type náročného servisu prevodovky. Veľa ľudí nevie, že prevodovka vyžaduje rovnaký servis, alebo oveľa presnejší a profesionálnejší, ako brzdový systém vozidla, alebo motor. Pre nepravidelne, alebo zriedka udržiavané prevodovky môže byť znížená životnosť až o 1/4 –tinu, v dôsledku toho sa prevodovka v takej miere poškodí, alebo sa môže poškodiť, že jeho servis, renovácia a servisné náklady môžu stáť až 8 - 10 násobne vyššie.

Dúfame, že Vám tieto informácie pomôžu vyhnúť sa vyšším výdavkom.

Multitronic - pár slov o novej generácii s plynule meniteľným prevodom. Novo vyvinutá prevodovka multitronic je prvá generácia, ktorá sa spája s výhodami manuálnej a automatickej prevodovky. Spotreba, jazdná dynamika a komfort, obe riešenia prekonáva multitronic. Multitronic má v porovnaní s tradičnou automatickou prevodovkou oveľa lepšiu spotrebu a zrýchlenie.

S multitronicom to bude na prosto hladké a nebudete cítiť otras počas zaradenia rýchlosti. Vďaka plynulo variabilným pomerom a adaptívnym regulátorom , prevodovka vždy zabezpečí maximálny krútiaci moment rozsahu otáčok. Multitronic umožňuje lepšie zrýchlenie oproti inej automatickej a manuálnej prevodovke. Kvôli riadeniu a ovládacím prvkom je spotreba paliva zvyčajne nižšia ako v prípade manuálnej prevodovky.